GBCDYOV12-143 Czech Candy Oval Beads - opaque red
GLASS BEADS
Czech Glass Beads - Fire-polished Beads
Czech Glass Beads - Pearls
Czech Glass Beads - Round Beads
Czech Glass Beads - Fancy Beads & Pendants
Czech Glass Beads - Mixes
Czech Glass Beads - Multi-hole Beads
Czech Bow Beads from Preciosa
Czech Cali Beads
Czech Candy Beads from Preciosa - 6mm
Czech Candy Beads from Preciosa - 8mm
Czech Candy Beads from Preciosa - 12mm
Czech Candy Beads with Laser Decor from Preciosa - 8mm
Czech Candy Oval Beads from Preciosa - 6x8mm
Czech Candy Oval Beads from Preciosa - 10x12mm
Czech Candy Roses from Preciosa - 8mm
Czech Carrier Beads
Czech Chevron Duo Beads
Czech Chilli Beads from Preciosa
Czech Gemduo Beads
Cymbal Elements for Gemduos
Czech Mini Gemduo Beads
Czech Ginko Beads
Czech Honeycomb beads
Czech Kite Beads
Czech Nib-Bits from Matubo
Czech Paisley Duos
Czech Silky Beads - 6mm
Czech Tango Beads
Czech Wave Beads
Czech Glass Beads - CzechMates Multi-hole Beads
Czech Glass Beads - Les Perles Par Puca Multi-hole Beads
Czech Glass Cabochons - Cabochons par Puca
Chinese Glass Beads
Czech Glass Beads & Pendants - FP Selection
Inspiration & Product Highlights
NEW PRODUCTS
SALE
BEST SELLERS
BRIDAL SHOP
PROJECT DOWNLOADS
IMAGE GALLERY
CREATIVE BEADCRAFT BLOG -
NEW
Preciosa Crystal
Preciosa Crystal Beads inc Bicones
Preciosa Crystal Pendants
Preciosa Crystal Pearls
Preciosa Crystal Flatbacks Hotfix
Preciosa Crystal Flatbacks No Hotfix and Settings
Preciosa Crystal Sew-on Stones
Preciosa Crystal Fancy Stones
Preciosa Crystal Fancy Stones in Sew-on Settings
Preciosa Crystal Round Stones
Preciosa Crystal Round Stones in Settings - rose montees and chaton montees
Preciosa Crystal Colour Charts
Other Czech & Chinese Crystal & Swarovski
Czech Crystal Bicones - Suncuts
Czech Diamante Trimmings
Crystal Rivoli Buttons
Chinese Crystal Flatback Stones
Chinese Crystal Puffy Rondelles
Swarovski Crystal Sale
Seed Beads
Czech Seed Beads - Matubo
Czech Seed Beads & Bugles - Preciosa
Japanese Seed Beads & Tilas - Miyuki
Japanese Seed Beads & Bugles - Toho
Cymbal Elements for Seed Beads
Acrylic & Plastic Beads & Stones
Pony Beads
Imitation Pearls
Metal Charms & Beads
Metal beads, charms & pendants
Other Beads
Semi Precious Beads & Chips
Other Items
Gift Vouchers
Sequins
Findings & Chain
Cymbal Elements
Jewellery Findings
Chain and Necklets
Stringing, Tools & Accessories
Accessories
Threads, Wires and Cords
Tools
Czech Candy Oval Beads - opaque red -
PREVIOUS ITEM
NEXT ITEM
Back
GBCDYOV12-143
Size: 12x10mm